,,Lucana Global" - Budowa domu z Inbudo.pl

,,Lucana Global"

adres:
01-962 Warszawa, Przytyk 3 lok 57
tel:
726528205

Firmy budowlane

Nasza oferta

Wszechstronne remonty i wykończenia wnętrz w Warszawie i okolicach Firma Lucana Global wykonuje kompleksowe prace remontowe i usługi wykończeniowe w mieszkaniach, domach i biurach. Zajmujemy się tynkowaniem, malowaniem i tapetowaniem ścian. Układamy panele, klepki podłogowe, glazurę i terakotę. Lucana Global to młoda firma, która prężnie rozwija się w branży budowlano-remontowej. Zrealizujemy każdy projekt Klienta związany z pracami wykończeniowymi w domach lub innych budynkach dopiero oddawanych do użytku. Szybko i sprawnie wykonamy remonty już zamieszkanych wnętrz. Wymienimy stare podłogi, skujemy płytki i ułożymy nowe, wyrównamy wszelkie nierówności w ścianach. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług remontowych wszystkich klientów z Warszawy i okolicznych miejscowości! Firma Lucana Global podchodzi do każdej wykonywanej pracy profesjonalnie i stara się zrealizować projekt dokładnie według wymagań zleceniodawcy. Naszą najlepszą reklamą jest grono zadowolonych Klientów, dlatego dbamy o jakość i terminowość każdego wykonania. Przed wykonaniem każdej naszej usługi dokładnie uzgadniamy z Klientem zakres przyszłych prac i przedstawiamy wstępny kosztorys. Doradzamy również w sprawie wyboru najlepiej dopasowanych do danego wnętrza materiałów budowlanych i wykończeniowych. Stosujemy także optymalne techniki budowlane, aby efekt naszych prac utrzymywał się długo w jak najlepszym stanie. Wykonujemy remonty i wykończenia wnętrz w domach jedno- i wielorodzinnych, szkołach, biurach, urzędach i innych budynkach użyteczności publicznej.

Poleć znajomym

Lokalizacja na mapie

Kategorie

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.