"ELWAN 7" Firma Usługowa Wanda Koluch - Budowa domu z Inbudo.pl

"ELWAN 7" Firma Usługowa Wanda Koluch

adres:
91-496 Łódź, Nastrojowa 54/8
tel:
785107360

Firmy budowlane

Nasza oferta

Firma po raz pierwszy zaistniała w branży hydraulicznej w 2005r. Od tego czasu wykonaliśmy wiele prac, które umocniły naszą pozycję na rynku. Pełen profesjonalizm, uczciwość, zaangażowanie oraz wzajemna życzliwość i współpraca pracowników tworzą klimat i wizerunek firmy, jednocześnie wzbudzając zaufanie i zadowolenie wśród klientów. Świadczymy usługi na terenie Łodzi i okolic. Podejmujemy się prac od najdrobniejszych napraw i podłączeń urządzeń sanitarnych, aż po większe inwestycje związane z wymianą, demontażem starej i montażem nowej instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania i sprężonego powietrza. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Poleć znajomym

Lokalizacja na mapie

Kategorie

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.