Alpha BHP Kraków- Szkolenia BHP Kraków - Budowa domu z Inbudo.pl

Alpha BHP Kraków- Szkolenia BHP Kraków

adres:
30-042 Kraków, Zbrojów 2
tel:
+48 535 818 810

Firmy budowlane

Nasza oferta

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie bhp - bezpieczeństwa i higieny pracy, ppoż oraz pierwszej pomocy. pomagamy wywiązać się pracodawcom z obowiązków bhp narzucanych przez przepisy prawa polskiego. Zapewniamy firmą takie usługi jak: szkolenia wstępne bhp, szkolenia okresowe bhp, szkolenia z pierwszej pomocy, szkolenia ppoż, sporządzenie oceny ryzyka zawodowego, ocenę zagrożeń, postępowania powypadkowe wypadków przy pracy, postępowania w przypadku wypadków w drodze do pracy i z pracy, przygotowanie instrukcji stanowiskowych bhp , przygotowanie instrukcji pierwszej pomocy, przygotowanie instrukcji ppoż,. Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i od tego czasu obsługuje klientów w Krakowie na terenie całej Polski.

Poleć znajomym

Lokalizacja na mapie

Kategorie

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.