ATERIMA MED - Praca dla opiekunek w Niemczech - Budowa domu z Inbudo.pl

ATERIMA MED - Praca dla opiekunek w Niemczech

adres:
30-644 Kraków, ul. Puszkarska 7f
tel:
123411515

Firmy budowlane

Nasza oferta

Strona internetowa www.aterima-med.pl przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które pragną podjąć pracę jako opiekunowie seniorów w Niemczech. ATERIMA MED jest organizacją, która pomaga w znalezieniu takiej pracy, a także szkoli i opiekuje się osobami, pracującymi w branży opieki. Na stronie firmy można znaleźć pomocny poradnik, blog, porady pielęgniarki, dane kontaktowe, informacje o ATERIMA MED, a także najświeższe oferty pracy. Strona jest bardzo przejrzysta i łatwo znaleźć na niej wszystkie przydatne informacje - każdy sobie z tym bez trudu poradzi! To nieoceniona pomoc tak dla opiekunów, jak i osób, które rozpoczynają pracę w tym zawodzie.

Poleć znajomym

Lokalizacja na mapie

Kategorie

[ Inne ]

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.