Certyfikaty energetyczne JĘDRZEJÓW Wodzisław Nagłowice Oksa Imielno - Budowa domu z Inbudo.pl

Certyfikaty energetyczne JĘDRZEJÓW Wodzisław Nagłowice Oksa Imielno ( numer 3447 )

Informacje

Dane kontaktowe:

CARTEX - Świadectwa energetyczne Tel. 605920522

Lokalizacja

Na odległość

Opis usługi

Zajmuję się opracowywaniem świadectw energetycznych (zwanych także certyfikatami energetycznymi). Oferuję Państwu wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej dla wielu typów obiektów:
budynki jednorodzinne
budynki wielorodzinne
budynki użyteczności publicznej
budynki biurowe
lokale mieszkalne
samodzielne części techniczno użytkowe.

Świadectwo sporządza na podstawie projektu budowlanego i wizji lokalnej, w przypadku braku projektu w drodze inwentaryzacji. Dojazd do klienta w cenie usługi. Czas wykonania od 2-3 dni. Płatność po wykonaniu usługi. Cena uwzględnia całość kosztów, a więc: - dojazd do nieruchomości - profesjonalny wydruk paszportu energetycznego.

 

Teren działania m.in.: Jędrzejów Mniów Małogoszcz Sobków Sędziszów Wodzisław Nagłowice Oksa Imielno Słupia Borki Borów Brus Brynica Sucha Chorzewa Chwaścice Cierno-Zaszosie Diament Gozna Ignacówka  Jasionna Książe-Skroniów Kulczyzna Lasków Ludwinów Lścin Łączyn  Łysaków Drugi Łysaków Kawęczyński Łysaków pod Lasem Mnichów Piaski  Podchojny Podlaszcze Potok Mały Potok Wielki Przysów Prząsław  Prząsław Mały Raków Skroniów Sudół Wilanów Wolica Wygoda Wólka  Węgleniec Zagaje

Każde wystawione przez nas świadectwo energetyczne objęte jest ochroną ubezpieczeniową OC na kwotę 25 000 euro w Ergo Hestii przez cały okres swojej ważności.

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej mieszkań, domów i lokali. Szybko, tanio i solidnie. Wystawiamy faktury VAT. Posiadamy odpowiednie uprawnienia i doświadczenie. Sprawdź nas!

Kontakt:
biuro@cartex.biz.pl
http://www.cartex.biz.pl
Tel. 605-920-522

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Sprawdź dokładny koszt usługi, którą chcesz zlecić.

Poproś o wycenę usługi

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.