EMPIO Piotr Maciborko - Budowa domu z Inbudo.pl

EMPIO Piotr Maciborko

adres:
84-230 Rumia, Wiązowa 44
tel:
501739026

Firmy budowlane

Nasza oferta

7 letnie doświadczenie w bezpośrednim nadzorze procesów i prac budowlanych, zwieńczone uzyskanymi uprawnieniami budowlanymi, pozwala mi na płynne poruszanie się w środowisku budownictwa lądowego kubaturowego i przemysłowego oraz w branży deweloperskiej. Podczas mojej praktyki zawodowej zdobytej w firmie KRJ Partner na stanowisku doradcy technicznego, później kierownika projektu, oraz prowadząc własną działalność gospodarczą, nabyłem praktyczną wiedzę w zakresie prowadzenia inwestycji od momentu przygotowania nieruchomości gruntowej do zakupu do chwili odebrania obiektu przez nadzór budowlany. Obecnie pracuję na stanowisku kierownika budowy zespołu budynków wielorodzinnych co pozwala mi w pełni wykorzystywać wiedzę praktyczną i teoretyczną zdobytą podczas studiów i praktyk.

Poleć znajomym

Lokalizacja na mapie

Kategorie

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.