Energbud FU mgr inż. Piotr Szczotka - Budowa domu z Inbudo.pl

Energbud FU mgr inż. Piotr Szczotka

adres:
67-106 Modrzyca, Miętowa 22
tel:
508115807

Firmy budowlane

Nasza oferta

Energbud Firma Usługowa powstała z myślą o świadczeniu usług w następujących zakresach: - badania termowizyjne budynków i mieszkań, - świadectwa energetyczne, - nadzory techniczne nad pracami budowlanymi. Termowizja jest dziedziną techniki, która zajmuje się rejestrowaniem i obrazowaniem rozkładu temperatur na badanych powierzchniach. Wynikiem badania termowizyjnego jest termogram który obrazuje różnice temperatur za pomocą rozkładu ich wartości oraz za pomocą palety barw. Firma Energbud wykonuje badania termowizyjne w branży budowlanej w zakresie: - wykrywania wad w izolacjach termicznych budynków - wykrywania zawilgoceń, a co za tym idzie w wykrywaniu przyczyn zagrzybień budynków i mieszkań - oceny wykonanych prac termo modernizacyjnych - sprawdzania nieruchomości przed zakupem - oceny zamontowanych okien i drzwi zewnętrznych - wykrywania przecieków w instalacji grzewczej i wody użytkowej - oceny stanu budynków i mieszkań przed remontem. Firma Energbud wykonuje również świadectwa energetyczne budynków niezbędne w przypadku oddania budynku do użytkowania. Badania termowizyjne wykonuję kamerą termowizyjna firmy Fluke, która charakteryzuje się bardzo wysoką rozdzielczością i jakością obrazów . Wykonując badania termowizyjne opieram się na długoletnim doświadczeniu w zakresie bezpośredniego wykonawstwa izolacji termicznych w technologii lekkiej-mokrej ( styropian, wełna ) oraz w technologii elewacji wentylowanych . Posiadam uprawnienia wykonawcze w specjalności konstrukcyjno-budowlanej . Ponadto w 2009 roku ukończyłem studia podyplomowe w zakresie budownictwa energooszczędnego i pasywnego uzyskując uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej. Firma Energbud świadczy usługi na terenie województwa Lubuskiego, Wielkopolskiego i Dolnośląskiego.

Poleć znajomym

Lokalizacja na mapie

Kategorie

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.