FHU PLASTAL RG Wioletta Bułanowska - Budowa domu z Inbudo.pl

FHU PLASTAL RG Wioletta Bułanowska

adres:
10-577 Olsztyn, Piłsudskiego 44
tel:
89 533 81 82

Firmy budowlane

Nasza oferta

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i montażem stolarki PCV i aluminiowej, okien drewnianych i dachowych. Specjalizujemy się w montażu i sprzedaży nawiewników okiennych firmy "AERECO". Jesteśmy jedynym dystrybutorem grzejników konwektorowych firmy "EXTREME" z Krakowa na terenie Olsztyna i okolic. NOWOŚĆ!! Prowadzimy sprzedaż wysyłkową nawiewników okiennych na terenie całego kraju. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy serwis pogwarancyjny stolarki (np. regulacja okien, naprawa okuć okiennych, sprzedaż i wymiana uszczelek okiennych) Naszym Klientom oferujemy towary najwyższej jakości za rozsądną cenę!! Zapraszamy. WIELKA WYPRZEDAŻ!! Okna PCV wym. 1430/1410 rozwierno - uchylne jednoskrzydłowe z szybą bezpieczną na profilu kbe greenline, kolor biały - cena netto 250,00/szt.

Poleć znajomym

Lokalizacja na mapie

Kategorie

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.