Firma Handlowa PAKO Adam Oleksiak - Budowa domu z Inbudo.pl

Firma Handlowa PAKO Adam Oleksiak

adres:
03-687 Warszawa, Łodygowa 74
tel:
226180992
fax:
227439602

Firmy budowlane

Nasza oferta

Firma PAKO zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorstw każdego segmentu w zakresie dostarczania urządzeń spawalniczych, materiałów spawalniczych, ściernych oraz artykułów BHP. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym www.pako.sklep.pl oraz do odwiedzenia nas w punkcie sprzedaży: ul. Łodygowa 74, Warszawa – Targówek. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów renomowanych firm jak: Lincoln, Bester, Spawmet, Spartus, MC2. Oferujemy również produkty firm: Esab, Kemppi Klingspor, Andre. W ciągłej sprzedaży posiadamy spawarki, drut spawalniczy, elektrody, tarcze ścierne, frezy, ubrania robocze, rękawice robocze, oraz wiele innych niezbędnych dla Państwa produktów. Dzięki naszemu zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do naszych klientów, możemy pochwalić się ich zaufaniem. Wyróżnia nas ambicja, którą jest zadowolenie klientów z naszych usług.

Poleć znajomym

Lokalizacja na mapie

Kategorie

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.