Dom Ogrzewanie - pompy ciepła, kotły grzewcze - Budowa domu z Inbudo.pl

Dom Ogrzewanie - pompy ciepła, kotły grzewcze

adres:
05-830 Nadarzyn, Kubusia Puchatka
tel:
883368280

Firmy budowlane

Nasza oferta

Firma Trigeo prezentuję DomOgrzewanie.pl - jest to nasza nowa strona ofertowa w której prezentujemy usługi naszej firmy w prostej dla użytkownika formie. Zapewniamy wszelkie usługi montażowe, doradcze oraz serwisowe. Nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski skupiając się w szczególności na regionie mazowieckiem i okolicach Warszawy. Zapewniamy montaż i serwis pomp cipeła (pompy powietrzne, pompy, gruntowe, split, monoblok), kotłów grzewczych (kondensacyjne, na biomasę), wentylacje (w tym kilmatyzację oraz rekuperację), fotowoltaikę ( kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne). Specjalizujemy się jak widać z powyższej oferty w rozwiązaniach ekologicznych i ekonomicznych, które mają za zadanie budowę oszczędności w budżecie domowym. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę ofertową www.domogrzewanie.pl w celu zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Poleć znajomym

Lokalizacja na mapie

Kategorie

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.