gniazdka.elmar.pl - Budowa domu z Inbudo.pl

gniazdka.elmar.pl

adres:
62-081 Przeźmierowo, Leśna 42b
tel:
614485512

Firmy budowlane

Nasza oferta

Elmar to firma, która już od wielu lat istnieje na rynku, handlując artykułami elektrycznymi. W sklepie internetowym gniazdka.elmar.pl dostępnych jest wiele artykułów elektroinstalacyjnych, które kupują zarówno osoby prywatne, jak również firmy z branży oświetleniowej, specjalizujące się na co dzień instalacją takich sprzętów. Przykładem mogą być chociażby kontakty elektryczne, które przydają się w każdym domu. Jest to firma, która myśli o tym, aby zagwarantować nie tylko porządne produkty, ale również o bardzo interesującym wyglądzie. Warto także zauważyć, że mają oni szeroki asortyment ramek do włączania prądu, dzięki czemu tak prosta i powszechna rzecz może wyglądać o wiele ciekawiej i unikatowo. W kolorze białym, brązowym, i srebrnym, na pewno świetnie sprawdzą się w Waszych domach. Jeżeli nie wiecie w co inwestować, to na pewno Elmar jest tą firmą, która oferuje wysokiej jakości gniazdka, ramki, włączniki najlepszych producentów: Kos, Karlik, Berker, ABB oraz Lampy Norlys.

Poleć znajomym

Lokalizacja na mapie

Kategorie

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.