GRAF - Pracownia Architektoniczno - Graficzna - Budowa domu z Inbudo.pl

GRAF - Pracownia Architektoniczno - Graficzna

adres:
15-463 Białystok, Czysta 14
tel:
85 742 37 96
fax:
85 742 37 96

Firmy budowlane

Nasza oferta

Pracownia architektoniczno – graficzna GRAF to ponad 11 lat doświadczeń w projektowaniu budowlanym, graficznym i wnętrzarskim. Połączenie wieloletniego doświadczenia ze świeżym spojrzeniem młodszych członków zespołu, pozwala stworzyć projekty wyjątkowe, wykorzystujące najnowsze rozwiązania technologiczne. Graf stale współpracuje z renomowanymi biurami branżowymi i specjalistami. Dzięki czemu posiada dostęp do nowoczesnych, sprawdzonych technologii i szeroko pojętego doradztwa technicznego oraz budowlanego. Swoją pozycję na rynku projektowym zawdzięcza licznym sukcesom zrealizowanych inwestycji. Obecnie biuro realizuje głównie obiekty przemysłowe, ale posiada również duże doświadczenie w projektowaniu budynków sakralnych, użyteczności publicznej oraz obiektów mieszkalnych. Pracownia Graf cechuje się odpowiedzialnością oraz wysoką jakością tworzonej architektury pod względem estetycznym jak i technicznym.

Poleć znajomym

Lokalizacja na mapie

Kategorie

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.