Hydrogaz Krzysztof Sobol - Budowa domu z Inbudo.pl

Hydrogaz Krzysztof Sobol

adres:
41-500 Chorzów, Św. Anny 8/17
tel:
506087979

Firmy budowlane

Nasza oferta

Firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie montażu instalacji gazowych , wodny oraz serwisie urządzeń grzewczych znanych producentów takich jak Vaillant , Junkers . Serwis świadczy swoje usługi na terenie miasta Katowice oraz miast sąsiadujących . Firma działa na rynku od 1992 roku nawiazując współprace ze znanymi producentami ( Junkers , Vaillant) . Nasz serwis działa siedem dni w tygodniu co gwarantuje szybką pomoc w przypadku awarii . Posiadany w ofercie urządzenia grzewcze Vaillant , Junkers które oferujemy wraz z montażem w atrakcyjnych cenach . Ponadto oferujemy : próby szczelności instalacji gazowych , vaillant serwis katowice , analizę spalin urządzeń gazowych , junkers serwis katowice , usługi hydrauliczne .

Poleć znajomym

Lokalizacja na mapie

Kategorie

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.