IMS - Budowa domu z Inbudo.pl

IMS

adres:
54-440 Wrocław, Rogowska 9
tel:
717156103
fax:
717156105

Firmy budowlane

Nasza oferta

Nasza działalność obejmuje: m.in.: -sprzedaż i dzierżawę żurawi samowznoszących dolnoobrotowych -wykonujemy montaże i demontaże żurawi w optymalnej dla Państwa wersji -świadczymy usługi z zakresu obsługi i serwisu żurawi wieżowych dolno obrotowych, szybkomontyjących -świadczymy usługi z zakresu konserwacji żurawi -świadczymy usługi związanych z przygotowaniem dokumentacji do odbioru i rejestracją żurawi przez Urząd Dozoru Technicznego. -sprzedaż i dzierżawę maszyn budowlanych -sprzedaż i dzierżawę maszyn drogowych Oferujemy żurawie: budowlane, dolno-obrotowe, górno-obrotowe, samojezdne, samowznoszące, samo montujące, hydrauliczne, teleskopowe.

Poleć znajomym

Lokalizacja na mapie

Kategorie

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.