INDOMED - Budowa domu z Inbudo.pl

INDOMED

adres:
02-495 Warszawa, Dzieci Warszawy 31
tel:
226670112
fax:
226670056

Firmy budowlane

Nasza oferta

Dla domu wszystko.U nas nie tracąc czasu wyposażysz swój dom, mieszkanie lub biuro w: - szafy i garderoby - okna i drzwi z PCV lub aluminium ( parapety, rolety, żaluzje, plisy,moskitiery itp.) - meble kuchenne Wszystkie produkty wykonujemy na miarę, według indywidualnych projektów, podyktowanych potrzebami zamawiającego. Kompetencja naszych pracowników, przenosi się na pełne zadowolenie klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Potrafimy doradzić, zaprojektować i szybko zrealizować państwa potrzeby a nasze umiarkowane ceny stanowią dodatkowy atut w naszej ofercie. Indywidualne projekty, perfekcyjny montaż i serwis stanowią o atrakcyjności naszej oferty. Zapewniamy naszym klientom: - fachowe doradztwo; - konsultacje w miejscu montażu; - profesjonalny pomiar; - bezpieczny transport zamówionych wyrobów; - sprawny i fachowy montaż; - obsługę serwisową.

Poleć znajomym

Lokalizacja na mapie

Kategorie

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.