Inter Royal S.A. - Budowa domu z Inbudo.pl

Inter Royal S.A.

adres:
80-563 Gdańsk, ul. Oliwska 21/23
tel:
602482602
fax:
583422256

Firmy budowlane

Nasza oferta

Spółka Akcyjna “INTER ROYAL S.A.” jest znaną od 1994 roku firmą świadczącą usługi na rynku nieruchomości w Polsce w tym: Zarządzanie i Obsługa Powierzchni Magazynowo- Specjalistycznych, Chłodnie, Powierzchnie handlowe, Powierzchnie Biurowe oraz Place składowe. Działalność firmy obejmuje profesjonalne zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi, biurowymi a także przemysłowymi. Ponadto prowadzi kompleksową obsługę magazynową do dystrybucji towarów. Nasze budynki są usytuowane w miejscu idealnie na biura i magazyny z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej. Są w bardzo dobrej cenie, a biura są wykończone o wysokim standardzie. Zespół jest kreatywny, dynamiczny, innowacyjny i złożony z fachowców z różnych dziedzin takich jak: budownictwo, zarządzanie, ekonomia czy rachunkowość. Spółka posiada najwyższe międzynarodowe Certyfikaty Wiarygodności Biznesowej nadane przez wywiadownie gospodarcze (zobacz certyfikat), certyfikaty ISO ,HACCP i wieloletnia praktyka oraz wykwalifikowana kadra sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom klientów. Aby zagwarantować jak najwyższą jakość usług, każdą nieruchomość i wynajmujacych kontrahentów traktujemy w sposób indywidualny zawsze mając na uwadze dobro naszych klientów. Zapraszając do współpracy pragniemy podkreślić, iż niezależnie od wielkości zadań, których wykonania podejmuje się nasza firma, każda z usług realizowana będzie z najwyższą starannością i jakością.

Poleć znajomym

Lokalizacja na mapie

Kategorie

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.