JUSTYNA TATYS LUXURY INTERIORS - Budowa domu z Inbudo.pl

JUSTYNA TATYS LUXURY INTERIORS

adres:
00-844 Warszawa, Grzybowska 87
tel:
221014477

Firmy budowlane

Nasza oferta

JUSTYNA TATYS LUXURY INTERIORS to marka projektowa dedykowana wymagającym klientom indywidualnym i komercyjnym, którzy oczekują kompleksowego podejścia do urządzania i wdrażania projektów stylowych i luksusowych powierzchni. Kierowana jest przez firmę Glam Project, dysponującą grupą doświadczonych projektantów wnętrz, którzy wraz z jej założycielką - Justyną Tatys, specjalizują się w projektowaniu i urządzaniu ekskluzywnych wnętrz nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. Pod marką JUSTYNA TATYS LUXURY INTERIORS powstają nie tylko najbardziej luksusowe wnętrza domów, loftów, apartamentów, rezydencji, ale także przestrzenie komercyjne: kawiarnie, pokoje hotelowe, gabinety. W zakres usług firmy wchodzi: profesjonalna usługa projektowa wraz z wizualizacjami i wirtualnym spacerem, opieka autorska nad projektem podczas robót wykończeniowych, własna ekipa remontowa, powierzchnię od razu gotową do użytku, pełne zastępstwo inwestora w robotach wykończeniowych. Filia w Wrocławiu i Warszawie umożliwia łatwą obsługę klientów w całym kraju.

Poleć znajomym

Lokalizacja na mapie

Kategorie

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.