Majster Szklarz Wrocław - Budowa domu z Inbudo.pl

Majster Szklarz Wrocław

adres:
50-368 Wrocław, Bujwida 65
tel:
514155022

Firmy budowlane

Nasza oferta

Majster Szklarz Wrocław- wysoka jakość oferowanych produktów Firma Majster Szklarz działa na rynku wrocławskim od kilkunastu lat w branży szklarskiej. Zdobyte wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Posiadamy specjalistyczne narzędzia do obróbki szkła przez co nasze usługi wykonywane są szybciej i taniej - bez pośredników. Dysponujemy doświadczoną i wykwalifikowaną ekipą szklarską, która stara się zaoferować najlepszą jakość swoich usług i produktów. Dbałość o Klienta jest zasadą, którą staramy sie kierować w codziennej pracy. Majster Szklarz u Klienta wykonuje takie usługi jak: - Montaż Luster we Wrocławiu i okolicach, - Montaż paneli szklanych w kuchni między blatem a szafkami, - Montaż kabin prysznicowych na wymiar, - Montaż pólek szklanych, drzwiczek, gablot itp. Majster Szklarz na Zakładzie wykonuje następujące usługi: - Docinanie szkła (4-15mm), zespolone, termoizolacyjne, ornamentowe, bezpieczne, żywicowane, klejone, antywłamaniowe, kolorowe, lacobel, planibel, lacomat itp., - fazowanie luster i szkła, - wiercenie otworów w szkle, - wycinanie nietypowych kształtów w szkle, - szklenie okien, drzwi.

Poleć znajomym

Lokalizacja na mapie

Kategorie

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.