Budowa domu z Inbudo.pl - materiały, firmy, zlecenia, usługi budowlane, remonty

 • Najwyżej oceniane
 • Najczęściej czytane
 • Najnowsze

Informacje branżowe

 • Domy z drewna coraz popularniejsze w Polsce

  Pamiętacie sceny z komedii romantycznej "Nigdy w życiu", gdzie bohaterka w kilkanaście dni stawia dom marzeń? Elegancki, z drewna, w urokliwej okolicy. Coraz więcej Polaków robi podobnie i nie jest to komedia, a i romantyzmu w tym niewiele.

  14 września 2011 Technologie i materiały

  Co warto wiedzieć o domach z bali?

  Wraz z modą na budownictwo pasywne i energooszczędne, na nasz rynek wchodzą nowe technologie. Jedną z ciekawszych są domy z bali. Wbrew pozorom nie jest to innowacyjna technologia, jednak dopiero dzisiaj przeżywa swój rozkwit wśród szerszej widowni. Dlatego warto zapoznać się z jej plusami oraz mankamentami, które im towarzyszą.

  26 października 2011 Technologie i materiały

  Alternatywne pokrycia dachu - część pierwsza

  Każdy chciałby mieć swój własny, unikalny dom. Jednym ze sposobów, aby to osiągnąć, jest zmiana dachu. Jednak tradycyjne dachy z płytek ceramicznych czy dachówek cementowych, są dla wielu po prostu nudne i zwykłe. Dlatego coraz większą popularnością zaczęły się cieszyć alternatywne pokrycia dachu.

  25 października 2011 Technologie i materiały

  Cegły, bloczki czy pustaki? Jakie materiały budowlane wykorzystać przy stawianiu ścian działowych?

  Przy wyborze odpowiedniego materiału do ścian działowych kierujemy się głównie aspektami takimi jak trwałość materiału, wyciszenie wnętrza, względy dekoracyjne czy np. ognioodporność. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy wyborze materiałów budowlanych do ścianek działowych.

  10 czerwca 2013 Technologie i materiały

  Gdzie nie zapłacisz za ogrzewanie i prąd?

  Zamieszkaj na osiedlu gdzie nie będzie opłat za prąd i ogrzewanie

  Nowoczesna instalacja grzewcza

  Instalacja grzewcza, wykonana zgodnie z najnowszą wiedzą, sprawia, że dom o powierzchni 120 metrów kwadratowych można skutecznie ogrzać za kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Nasi rodzice płacili za to samo kilkaset lub nawet kilkanaście tysięcy złotych, w zależności od rodzaju używanego paliwa.

  1 października 2011 Technologie i materiały

  Ogrzewanie podłogowe - pomysł nie tylko do nowego domu

  Decyzję o zastosowaniu ogrzewania podłogowego powinno się podjąć na etapie projektowania domu lub planując remont mieszkania. Nowe systemy ogrzewania podłogowego można stosować również w budynkach wielokondygnacyjnych.

  18 października 2011 Technologie i materiały

  Systemy alarmowe

  Systemy alarmowe, kojarzą nam się jedynie z włamaniem. A według definicji, są to zespoły urządzeń wchodzących w skład zabezpieczeń alarmowych chroniących nas przed włamaniem lub pożarem. Nie są one skomplikowane w obsłudze, a zwiększają znacznie nasze bezpieczeństwo.

  10 listopada 2011 Technologie i materiały

  Podłoga która sama się naprawia

  Samoregenerująca się biologiczna podłoga staje się coraz popularniejsza w naszych domach. Jakie ma zalety? Sprawdź!

  19 kwietnia 2013 Technologie i materiały

  Alternatywne pokrycia dachu, część druga

  Alternatywne pokrycia dachu zdobywają coraz większą popularność na całym świecie. Są interesującym rozwiązaniem nie tylko, jeśli poszukujemy unikalnego projektu czy ekologicznych rozwiązań. Wiele z nich posiada walory czysto praktyczne, które pozwalają im konkurować i wygrywać z pokryciami tradycyjnymi.

  30 października 2011 Technologie i materiały

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.