PRACOWNIA KOLUMN I SZTUKATERI PIOTR HOPPE - Budowa domu z Inbudo.pl

PRACOWNIA KOLUMN I SZTUKATERI PIOTR HOPPE

adres:
05-270 MARKI, POMNIKOWA 42
tel:
793794972

Firmy budowlane

Nasza oferta

Szanowni Państwo! Niniejszym mamy przyjemność zaoferować Państwu usługi naszej pracowni w zakresie perfekcyjnego wykonawstwa kolumn mogących stanowić gustowny element dekoracyjny każdej nieomal rezydencji, domu, czy wnętrza. W naszej pracy kierujemy się wskazówkami i doświadczeniem tak słynnych budowniczych jak Palladio, Vignola, Witruwiusz. Wierność odziedziczonym po nich zasadom pozwala nam na osiągnięcie doskonałych efektów przy budowie replik kolumn antycznych, jakkolwiek jesteśmy w stanie wykonać każdą kolumnę ściśle według wzoru przedstawionego nam przez Zamawiającego. Kolumny wykonujemy - w zależności od zastosowania - z betonów architektonicznych lub z gipsu. Proces wykonania rozpoczyna się od pomiarów u Klienta (bądż zapoznania się z planami budynku jeszcze nie istniejącego) - każdą bowiem kolumnę projektujemy indywidualnie. Istnieje możliwość wykonania komputerowej symulacji przyszłego efektu zastosowania kolumn aby umożliwić Klientowi świadome podjęcie właściwej decyzji. Wówczas na miejscu w pracowni powstaje kolumna w postaci lekkich segmentów łatwych do zmontowania na placu budowy. A oto kilka podstawowych cech charakterystycznych: - możliwość zbudowania kolumn dowolnych kształtów i rozmiarów - możliwość obudowy słupów już istniejących (kompletną kolumną) - możliwość dobudowania do istniejących już słupów samych baz i głowic - możliwość zastosowania gotowej kolumny jako szalunku celem uzyskania filaru Przykładowe ceny netto kolumn toskańskich (jako najpopularniejszych) o różnych wysokościach/średnicach trzona: H 280cm/40cm - 1200 PLN, H315cm/45cm - 1400 PLN, H420cm/60cm - 2500 PLN H560cm/80cm - 5000 PLN Propoponujemy również sztukaterie wszelkiego rodzaju - wzory typowe oraz na zamówienie. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Poleć znajomym

Lokalizacja na mapie

Kategorie

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.