PROFIT OKNA -DRZWI -BRAMY- ROLETY - Budowa domu z Inbudo.pl

PROFIT OKNA -DRZWI -BRAMY- ROLETY

adres:
89-310 Łobżenica, Dźwierszno Wielkie 24
tel:
608493375
fax:
67 2860035

Firmy budowlane

Nasza oferta

PROFIT OKNA I DRZWI to solidna ,doświadczona firma o ugruntowanej pozycji na rynku powstała w 1999 roku jako kontynuacja wcześniej zdobytych doświadczeń i od samego początku zajmuje sie profesjonalnie sprzedażą i montażem stolarki okiennej oraz drzwi,, bram garażowych, rolet zewnętrznych .Posiadamy trzy salony sprzedaży oraz trzy autoryzowane fachowe grupy montażowe. Nasi monterzy posiadają zaszczytny tytuł VIP Montażu oraz autoryzacje na montaże wszystkich producentów z którymi współpracujemy dzięki czemu oferujemy Państwu pełną gwarancje na nasze usługi .Wykonujemy wszelkie rodzaje montażu stolarki , także ciepły montaż z autoryzacją SOUDAL. Nasi kontrahenci to przede wszystkim Drutex S.A /stolarka okienna/ od 11lat a także Konspo /stolarka okienna VEKA/ , Portos Kalisz /rolety zewnętrzne/ , Big-tor oraz Krispol a takze Hormann oraz Normstahl /bramy garażowe/ . Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne PORTA , KMT , DRE , DOORS VEYNA . Dostosujemy i zrealizujemy każdy projekt klienta w bogatej wersji kolorystycznej markowych wyrobów. ZAPRASZAMY.

Poleć znajomym

Lokalizacja na mapie

Kategorie

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.