"meblePLUS" Z.U.P. Wiesław Łysak - Budowa domu z Inbudo.pl

"meblePLUS" Z.U.P. Wiesław Łysak

adres:
54-130 Wrocław, Sterowcowa 14
tel:
71-3907322
fax:
71-3907322

Firmy budowlane

Nasza oferta

Wykonuję meble na wymiar do biur, sklepów, aptek i mieszkań prywatnych. Biurka, regały, szafy, pomocniki, dostawki, kontenerki, zaplecza socjalne, szafki kuchenne, szafy z drzwiami suwanymi, lady itp. Stosuję materiały i dodatki firm dostępnych na naszym rynku, zarówno oferujących rozwiązania standardowe jak i z "górnej półki" Kontakt z klientem rozpoczynam od wstępnej rozmowy, w której staram się określić oczekiwania , po czym przygotowuję materiały do pierwszej rozmowy, w trakcie której przedstawiam swoje możliwości i precyzyję wymagania klienta. Na podstawie w/w rozmów i pomiarów pomieszczeń wykonuję projekt, który jest podstawą do dalszych negocjacji, a po zatwierdzeniu - do podpisania umowy. Realizacja zamówienia trwa od tygodnia do 6 tygodni zależnie odtego, czy wszystko robię u siebie w zakładzie, czy zamawiam na zewnątrz ( np drzwiczki do mebli kuchennych, ramki aluminiowe, elementy lakierowane )

Poleć znajomym

Lokalizacja na mapie

Kategorie

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.