"RONKOWSKI" Fabryka Okien i Drzwi S.A. - Budowa domu z Inbudo.pl

"RONKOWSKI" Fabryka Okien i Drzwi S.A.

adres:
83-400 Kościerzyna, ul. Mała Kolejowa 4
tel:
586863599
fax:
587322235

Firmy budowlane

Nasza oferta

Fabryka Okien i Drzwi "Ronkowski" S.A. to producent wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej z drewna sosnowego, olchowego, mahoniowego i dębowego. W ciągu kilkudziesięciu lat pracy stworzyliśmy dwa zakłady produkcyjne oraz zespół doświadczonych współpracowników, których umiejętności staramy się w jak najlepszy sposób wykorzystywać, co w połączeniu z nowoczesną technologią oraz posiadanym parkiem maszynowym gwarantuje wysokiej jakości produkty. Nowoczesna technologia produkcji sprawia, iż nasze okna drewniane posiadają najwyższą jakość (Aprobata Techniczna Instytutu Techniki Budowlanej), którą potwierdzamy udzielając pięcioletniej gwarancji oraz służąc bezterminowym serwisem. Natomiast oferowane przez nas drewniane drzwi wewnętrzne są jednym z najwyżej ocenianych produktów w tej branży. Ich najwyższą jakość także potwierdza Aprobata Techniczna. Nasze przedsiębiorstwo oferuje zarówno gotowy produkt, jak również szereg usług, tj. transport oraz montaż okien i drzwi. Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie naszych klientów.

Poleć znajomym

Lokalizacja na mapie

Kategorie

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.