Termowizja, Audyty Energetyczne, Remontowe, Efektywności Energetycznej - Budowa domu z Inbudo.pl

Termowizja, Audyty Energetyczne, Remontowe, Efektywności Energetycznej ( numer 3442 )

Informacje

Dane kontaktowe:

KameraTermo sp. z o.o. Tel. 502679855

Lokalizacja

Na odległość

Opis usługi

FIRMA:

KAMERATERMO SP. Z O.O.

www.KameraTermo.pl  tel. 502 679 855

USŁUGI:
Badanie KAMERĄ TERMOWIZYJNĄ stanu izolacyjności cieplnej budynków, miejsc nadmiernej emisji ciepła do otoczenia, zawilgocenia ścian, wycieków ciepłej wody, awarii ogrzewania podłogowego oraz stanu technicznego urządzeń mechanicznych i elektrycznych.

Wydawanie ŚWIADECTW CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ określających wielkość energii zużywanej do ogrzewania pomieszczeń, przygotowania ciepłej wody oraz wentylacji i klimatyzacji. Dokument w wielu przypadkach niezbędny przy oddawaniu budynku do użytkowania, przy sprzedaży i wynajmie.

Sporządzanie   AUDYTÓW ENERGETYCZNYCH, TERMOMODERNIZACYJNYCH,  REMONTOWYCH, EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ wskazujących optymalny wariant przedsięwzięcia termomodernizacyjnego lub remontowego. Opracowanie niezbędne przy ubieganiu się o premię termomodernizacyjną oraz dofinansowanie z funduszy ochrony środowiska lub RPO.

KOMPETENCJE I KWALIFIKACJE:
Absolwent studiów podyplomowych na Politechnice Łódzkiej -Termografia w podczerwieni.
Audytor uprawniony do sporządzania charakterystyk energetycznych i wydawania świadectw energetycznych dla budynków – Studia podyplomowe WISBIOP Radom.
Uprawnienia nr 1344/2009 potwierdzone wpisem nr 3022 do rejestru Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.
Członek Zrzeszenia Audytorów Energetycznych ID nr 1607.

Firma jest czynnym płatnikiem VAT.

OBSZAR DZIAŁANIA:
Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Ostrowiec Świętokrzyski, Końskie, Kielce, powiat kielecki, województwo świętokrzyskie, Radom, powiat radomski i inne lokalizacje - do uzgodnienia.

CENY:
ostateczna cena ustalana jest indywidualnie, po kontakcie z zamawiającym i zapoznaniu się z posiadaną dokumentacją techniczną oraz oględzinami ocenianego obiektu.

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Sprawdź dokładny koszt usługi, którą chcesz zlecić.

Poproś o wycenę usługi

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.