Usługi Podnośnikowe PAWOSS - Budowa domu z Inbudo.pl

Usługi Podnośnikowe PAWOSS

adres:
82-300 Elbląg, Robotnicza 78/2
tel:
605919291

Firmy budowlane

Nasza oferta

O firmie Firma PAWOSS świadczy usługi wynajmu podnośników koszowych (montażowych) wraz z obsługą operatorską na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. Adresatami naszych usług są zarówno firmy, instytucje jak i osoby prywatne. Dysponujemy urządzeniami posiadającymi wymagane prawem certyfikaty i badania techniczne dopuszczające do pracy oraz podlegające stałemu nadzorowi technicznemu. Posiadamy m.in. najwyższy w województwie podnośnik na podwoziu samochodowym o wysokości roboczej do 30m ! Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowaną kadrę operatorską z wieloletnią praktyką i doświadczeniem w zawodzie, posiadającą niezbędne uprawnienia, a także stale podnoszącą swoje umiejętności. Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, konsekwentnie budujemy zaufanie i uznanie dotychczasowych Klientów pozwalające zapewnić ich pełne zadowolenie. Podstawowym fundamentem naszej pracy jest terminowość, profesjonalizm i bezpieczeństwo. Gwarantujemy wykonanie powierzonych nam zadań w sposób rzetelny, szybki i fachowy przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej wydajności pracy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu konkurencyjną ofertę cenową. Oferując nasze usługi dostosowujemy się do potrzeb Klienta, dlatego ceny i zakres prac zawsze ustalamy w trybie indywidualnym. Za wykonane usługi mogą Państwo zapłacić w dogodny dla siebie sposób - w postaci gotówki lub przelewu na konto firmy. Wystawiamy Faktury VAT. W przypadku zainteresowania podjęciem współpracy z naszą firmą prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu przedstawieniu Państwu szczegółowej oferty cenowej. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.uslugipodnosnikowe.pl Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do współpracy. SIĘGAMY TAM GDZIE NIE SIĘGAJĄ INNI !!!!!!

Poleć znajomym

Lokalizacja na mapie

Kategorie

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.