zamontujpiecyk - Budowa domu z Inbudo.pl

zamontujpiecyk

adres:
43-100 Tychy, al. Bielska 31
tel:
798728500

Firmy budowlane

Nasza oferta

Nasza firma działa w branży techniki grzewczej, której specjalnością jest sprzedaż piecyków łazienkowych oraz montaż piecyków gazowych junkers. Zajmujemy się również serwisem przepływowych podgrzewaczy wody, a także sprawdzamy szczelność i przeprowadzamy przeglądy okresowe instalacji gazowych. Posiadamy odpowiednie certyfikaty i uprawnienia. Usługi gazowe prowadzimy od 1999 roku. Duże doświadczenie i umiejętności naszych specjalistów gwarantują wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Przy zakupie piecyka gazowego z montażem w naszym sklepie demontujemy stary piecyk łazienkowy, utylizujemy go i montujemy nowy piecyk takich renomowanych firm jak: Vaillant, Termet, Junkers, Saunier Duval. Zapewniamy fachową pomoc przy wyborze piecyka.

Poleć znajomym

Lokalizacja na mapie

Kategorie

Inbudo - Interaktywne budowanie

Poleć nas znajomym

Inbudo to największa internetowa Platforma Budowlana w Polsce. Łączymy wykonawców i firmy budowlane z odbiorcami usług budowlanych i remontowych.

dowiedz się więcej »

Nowości i komunikaty

Przyłącz swój sklep do inbudo.pl (2 kwietnia 2013 r.)

W bazie naszych produktów znajduje się juz ponad 60 000 rodzajów najrózniejszego asortymentu z kategorii Dom i Ogród.    Chcesz by Twoje produkty znalazły się w inbudo.pl? To proste!   Jeśli posiadasz skle...

czytaj wszystkie »

Inbudo.pl

Moje konto

Informacje

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.